Mažųjų LEGO dirbtuvės

Vaikų smalsumas ir žingeidumas kuria tvarius ryšius – mažųjų LEGO dirbtuvės Vilniuje

Šiandien, Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų – „Gluosnio”, „Žilvicio”, „Giliuko”, „Eglutės”, „Viltenės” bei Salininkų darželio – auklėtiniai susirinko į „Jurginėlio” darželį, kad dalyvautų kūrybinėse inžinerijos (LEGO) dirbtuvėse, pavadinimu „K11-STEAM: Juostoje slypi tautos istorija”. Šis renginys buvo skirtas Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – minėjimui.

Vaikai, naudodami LEGO konstruktorius, kūrė tautinių juostų raštų motyvus ir mokėsi atpažinti simetrijos, kompozicijos bei sekos dėsningumus. Norime padėkoti „Jurginėlio” darželio STRAM komandai už puikiai organizuotą renginį. Taip pat nuoširdžiai dėkojame visų dalyvavusių darželių vadovams ir mokytojams už jų lyderystę ir palaikymą.

Kurkime ugdomąsias aplinkas drauge 💛, stiprinkime vaikų mąstymo gebėjimus 💚 ir ugdykime jų pilietiškumą, istorinį raštingumą bei kūrybinį tyrinėjimą ❤️.

Jums taip pat gali patikti